Wszechstronna oferta


Instalacje autogaz to doskonałe rozwiązanie dla każdego typu samochodu.

 

Wszechstronna oferta samochodowych instalacji gazowych marki STAG sprawia, że można je zamontować w samochodach rożnej klasy. Powszechnie uważa się, że instalację gazową montuje się tylko w starszych samochodach w ramach oszczędności. Nic bardziej mylnego. Innowacyjne systemy LPG marki STAG cieszą się dużą popularnością także wśród właścicieli aut wyższej klasy, którym nie obca jest idea oszczędzania, czy dbałość o środowisko. Zastosowanie innowacyjnych komponentów, odpowiednio dobrany system i prawidłowe jego skonfigurowanie, pozwalają na utrzymanie kluczowych parametrów pracy silnika – jak moc i moment obrotowy – na identycznym poziomie jak przy zasilaniu benzyną. Jeśli nie ma różnicy w jeździe, założenie instalacji nie ma negatywnego wpływu na silnik to rachunek jest prosty - autogaz po prostu się opłaca!

Poniżej przedstawiamy państwu galerię będącą dowodem na to, że instalacje autogaz to doskonałe rozwiązanie dla każdego typu samochodu. Na początek prezentujemy Hummera z instalacją STAG 300 PREMIUM. Nasza galeria będzie się stale powiększać – mamy nadzieję, że dzięki Wam również, zachęcamy do przesyłania ciekawych zdjęć na adres konkurs@ac.com.pl. Najlepsze zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej, a autorów nagrodzimy upominkiem od firmy.

 Galeria zdjęć:

Wszechstronna oferta, zdjęcie 1 Wszechstronna oferta, zdjęcie 2 Wszechstronna oferta, zdjęcie 3 Wszechstronna oferta, zdjęcie 4 Wszechstronna oferta, zdjęcie 5 Wszechstronna oferta, zdjęcie 6 Wszechstronna oferta, zdjęcie 7