Użytkownicy polecają


LINIA ECONOMY

Linia sterowników przeznaczona dla osób posiadających kilkunastoletnie samochody lubiących oszczędną i ekonomiczną jazdę.

 

 

 

„Samochód dostałem od rodziców. Dojeżdżam na studia, mam mnóstwo wydatków, więc wybrałem najbardziej ekonomiczną opcję – STAG-200-4. To był strzał w dziesiątkę. Samochód sprawuje się nienagannie, a ja oszczędzam czas i pieniądze.”

 

Marcin, student z Krakowa

 

 

 

LINIA STANDARD
Linia sterowników przeznaczona do samochodów kilkuletnich o nieskomplikowanym sterowaniu silnika, gdzie niema zbyt mocno wygórowanych wymagań technologicznych co do instalacji gazowych. Jest to idealna linia dla osób ceniących oszczędność , ale i oczekujących dobrej jakości.

 

 

 

„ Cenię sobie prosty i szybki wybór. Dlatego zdecydowałem się na nową opcję STAG-4 plus. Zamontowali mi ją bardzo szybko i sprawnie. Teraz mogę się cieszyć bezproblemowym i tanim użytkowaniem mojego auta.”

 

Zbigniew, emeryt z Gdańska

 

 

 

 

LINIA PLUS

Linia sterowników przeznaczona do nowoczesnych samochodów, których użytkownicy cenią sobie dobra jakość za rozsądna cenę. Duże możliwości oprogramowania sterującego to cechy charakterystyczne produktów z tej linii.

 

 

„ Nie lubię ryzykować, jeżeli chodzi o moją rodzinę. Pragnę uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie podróży. Uważam, iż trzeba tutaj postawić na wysoką jakość. To skłoniło mnie do wyboru STAG-300 ISA2.”

 

Rodzina Piotrowskich z Sandomierza

 

 

 

LINIA PREMIUM

Linia Sterowników przeznaczona do najnowszych samochodów, gdzie wymogi technologiczne wymuszają stosowanie sterowników najnowszej generacji, wyposażonych w Inteligentny System Autokorekcji. Wybierający tą właśnie linię produktów cenią sobie jakość, prestiż i niezawodność.

 

 

„Dużo pracuję i dużo podróżuję. Samochód dla mnie to ważna sprawa, spędzam w nim dużo czasu. Muszę mieć pewność, że nic się z nim nie stanie i nie zawiedzie mnie w trasie ani w trudnym terenie. Stawiam na samochody najwyższej klasy, dlatego wybrałam instalację autogaz o wysokim zaawansowaniu technologicznym, która zapewni mi komfort użytkowania i da gwarancję niezawodności. Zresztą lubię wygodę i wysoką jakość, więc inwestuję w to, co najlepsze. Wybrałam STAG-300 premium.”

 

Monika, Brand Menager z Warszawy