Dane kontaktowe


AC Spółka Akcyjna

ul. 42 Pułku Piechoty 50, 15-181 Białystok

NIP: 966-13-19-418, REGON: 050643816, KRS: 0000294978

 

Recepcja
tel. +48 85 743 81 00
fax +48 85 653 93 83
e-mail: biuro@ac.com.pl

 wyślij wiadomość »

 

pokaż na mapie »

 

 

Skrypt: Kontakt
Wyświetla moduł kontakt
Może być stosowany i działa jedynie dla treści z modułu [PODSTRONY]!

Biuro Zarządu - Sekretariat »

Grażyna Jesionkowska
Asystent Zarządu
tel. +48 85 743 81 80
fax +48 85 653 93 83
info@ac.com.pl
wyślij wiadomość »

Dział Handlowy - Autogaz - Polska »

Łukasz Ratuszny
Dyrektor ds. Sprzedaży Rynku Krajowego
fax +48 85 653 93 83
lukasz.ratuszny@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Mariusz Prus
Kierownik ds. Sprzedaży Krajowej
tel. kom.669 997 296
mariusz.prus@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Andrzej Trocki
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 85 743 81 47
fax +48 85 653 86 49
andrzej.trocki@ac.com.pl
wyślij wiadomość »

Dział Handlowy - Autogaz - Eksport »

Anna Żurawska
Export Manager
tel. +48 85 743 81 68
fax +48 85 653 86 49
anna.zurawska@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Marek Nowakowski
Business Development Manager
tel. +48 85 743 81 48
fax +48 85 653 86 49
marek.nowakowski@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Przemysław Pawłowski
Key Account Expert
tel. +48 85 743 81 76
fax +48 85 653 86 49
przemyslaw.pawlowski@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Grzegorz Kiełsa
Key Account Expert
tel. +48 885 220 159
grzegorz.kielsa@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Wojciech Stawecki
Key Account Expert
tel. +48 85 743 81 69
tel. kom.+48 781 811 296
wojciech.stawecki@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Barbara Szymaniuk
Customer Service Specialist
tel. +48 85 74 38 158
fax +48 85 65 38 649
barbara.szymaniuk@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Magda Białokoz
Customer Service Specialist
tel. +48 85 743 81 76
tel. kom.+48 885 852 398
fax +48 85 653 86 49
magda.bialokoz@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Michał Siemieniuk
Key Account Expert
michal.siemieniuk@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Sławomir Nowicki
Business Development Manager
tel. +48 85 743 81 78
fax +48 85 653 86 49
slawomir.nowicki@ac.com.pl
wyślij wiadomość »

Dział Handlowy - Autoczęści »

Andrzej Chursa
Specjalista ds. Sprzedaży – rynek pierwotny
tel. +48 85 743 81 46
fax +48 85 653 86 49
andrzej.chursa@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Marek Matuk
Specjalista ds. Sprzedaży – rynek wtórny
tel. +48 85 743 81 11
fax +48 85 653 86 49
marek.matuk@ac.com.pl
wyślij wiadomość »

Firmowy Warsztat LPG »

Grzegorz Krzysiak
Kierownik Firmowych Serwisów Samochodowych
tel. +48 85 6538100
tel. kom.+48 506009004
grzegorz.krzysiak@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Andrzej Sakowicz
Zastępca Kierownika Firmowego Warsztatu Serwisowego
tel. +48 85 743 81 51
fax +48 85 653 86 49
andrzej.sakowicz@ac.com.pl
wyślij wiadomość »

Firmowy Warsztat Montażowy »

Grzegorz Krzysiak
Kierownik Firmowych Serwisów Samochodowych
tel. +48 85 653 81 00, +48 661 611 296
tel. kom.+48 506 009 004
as.stag@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Mirosław Ożlański
Z-ca Kierownika Serwisu
tel. +48 85 653 81 00, +48 85 653 83 03
miroslaw.ozlanski@ac.com.pl
wyślij wiadomość »

Dział Szkoleń i Wsparcia Technicznego »

Marcin Dziewiątkowski
Z-ca Kierownika Działu Wsparcia Technicznego i Rozwoju
tel. +48 85 743 81 54
tel. kom.+48 669 999 993
fax +48 85 653 86 49
marcin.dziewiatkowski@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Adam Wołosowicz
Technical Support
tel. +48 85 743 81 54
tel. kom.+48 885 551 088
fax +48 85 653 86 49
adam.wolosowicz@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Maciej Pieśniak
Technical Support
tel. +48 85 743 81 54
tel. kom.+48 885 551 088
fax +48 85 653 86 49
maciej.piesniak@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Marek Bezubik
Technical Support
tel. +48 85 743 81 54
tel. kom.+48 885 551 088
fax +48 85 653 86 49
marek.bezubik@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Tomasz Kraczko
Technical Support
tel. +48 85 743 81 54
tel. kom.+48 885 551 088
fax +48 85 653 86 49
tomasz.kraczko@ac.com.pl
wyślij wiadomość »

Dział Zakupów »

Joanna Pawlicka
Manager Działu Zakupów
tel. 48 85 74 38 194
joanna.pawlicka@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Romuald Łukaszewicz
Specjalista ds. Zakupów - Elektronika i Elektrotechnika
tel. +48 85 743 81 19
fax +48 85 675 31 93
romuald.lukaszewicz@ac.com.pl
wyślij wiadomość »
Zbigniew Waszczeniuk
Specjalista ds. Zakupów - Tworzywa Sztuczne i Mechanika
tel. +48 85 743 81 64
fax +48 85 675 31 93
zbigniew.waszczeniuk@ac.com.pl
wyślij wiadomość »

Dział Marketingu »

Dział Serwisu Gwarancyjnego »

Łukasz Tałpa
tel. +48 85 743 81 14
lukasz.talpa@ac.com.pl
wyślij wiadomość »